Tel: 725 117 318

slepanek.m@seznam.cz

Tryskání nadrozměrných dílů


Novinkou v naší firmě zabývající se povrchovou úpravou kovů, jako je například odmašťování, tryskání a lakování kovů, je tryskací zařízení na těžké a velké výrobky.

Speciální tryskací zařízení

Jedná se o tryskací zařízení se čtyřmi metacími koly, do něhož se zavěsí nadrozměrné výrobky a ty se otryskají pomocí automatického otáčení zavěšených dílů. Zároveň dochází k výkyvu bloku s metacími turbínami, což zajišťuje rovnoměrné a precizní otryskání kovových dílů. Dojde k dokonalé předúpravě kovů, které je možno dále zpracovávat.

Zařízení špičkové kvality vyrábí jedna z nejúspěšnějších tuzemských firem v oblasti kovovýroby, a to společnost KOVO STANĚK.

Příprava kovů ke svařování i lakování

V tryskací kabině připravíme Vaše kovové konstrukce a další předměty k práškovému nebo mokrému lakování. Díky dokonalému otryskání se povrch výrobků zdrsní a následná vrstva laku lépe přilehne a bude mít delší životnost. Také před svařováním kovů je třeba svařované místo dokonale očistit, čehož docílíme tryskáním.

Vždy se snažíme vyjít vstříc přáním a potřebám zákazníka. Využijte náš poptávkový formulář a sdělíme Vám více podrobností týkající se ceníku tryskání a dalších možností povrchové úpravy kovů.

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Kontakty