Tel: 725 117 318

slepanek.m@seznam.cz

Mokré lakování


Jelikož práškovým lakováním nelze nalakovat všechny výrobky, nabízíme také technologii mokrého lakování. Lakování mokrou cestou je vhodné pro všechny zámečnické výrobky, ocelové konstrukce a další díly, které přicházejí do styku s agresivním prostředím. 

Příprava povrchu kovů před mokrým lakováním

Předúpravu provádíme odmaštěním, fosfátováním nebo tryskáním. Tato příprava je důležitá proto, aby barvy na výrobky správně přilnuly a neloupaly se. Není dobré přípravu před mokrým lakováním zanedbat; v budoucnu se odmění dlouhou životností povrchové vrstvy.

Proces mokrého lakování

V naší lakovně nalakujeme i výrobky nadrozměrné velikosti a vysoké hmotnosti. Běžně jsme schopni mokrým lakováním opracovat dílce do hmotnosti 2 000 – 3 000 kg. Mokré lakování zajišťujeme v lakovacích kabinách, kde nalakujeme díly do délky až 11 m. Používáme boxy SAIMA s uhlíkovými filtry, které zabraňují úniku toxických látek do ovzduší. Na dlouhé nadrozměrné kusy máme dva boxy. Běžné zakázky lakujeme na automatické lince se suškou.

Výběr barev v mokré lakovně

Barvy používáme podle přání zákazníka. Samozřejmě jsme schopni Vám poradit, který typ barvy bude pro Váš výrobek nejvhodnější, aby konečný výsledek splňoval Vaše požadavky a odpovídal budoucímu používání výrobku.

Na lakýrnické práce používáme různé druhy barev, včetně syntetických, epoxidových, polyuretanových, akrylátových, ale i vodou ředitelných. Na veškeré lakýrnické práce používáme moderní technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Na mokré lakování využíváme lakovací boxy s uhlíkovými filtry.

Mokré lakování ceník

Ceny lakování se stanovují individuálně podle typu zakázky (použité barvy, složitost konstrukce, velikost celé zakázky…). Vždy se však snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc.

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Kontakty