Tel: 725 117 318

slepanek.m@seznam.cz

Lakování alu kol a disků


Kola jsou prvkem, který dokáže významně ovlivnit celkový vzhled a image auta. Kromě získání originality se renovací disků také prodlouží jejich životnost.

Lakování alu kol se provádí ze dvou základních důvodů:

  • Renovace disků
  • Tuning kol

Renovace alu disků, renovace alu kol

Pořídili jste si „nové“ auto z autobazaru, které má poškozené, oprýskané či rezavé disky u kol? Podařilo se Vám odřít disky o vysoký obrubník? Jejich oprava není pro nás problém. Uvedeme je do reprezentativního stavu a Vaše auto zaručeně prokoukne.

Tuning alu kola

Už Vás nudí fádnost Vašeho auta? Vyžíváte se ve vylepšování jednotlivých dílů? Díky lakování disků vytvoříme z Vašich kol originální prvek a z Vašeho auta jedinečný kousek. Vyšperkujeme poklice kol tak, že upoutají pozornost každého kolemjdoucího. Získáte tak novou image vozu za příznivou cenu.

Renovace alu kol Brno

Naše lakovna se nachází v Adamově v blízkosti Brna. Kontaktujte nás mailem nebo telefonicky, nebo rovnou přijeďte. Naše čekací lhůty jsou velmi krátké.

Na alu disky působí velké množství nepříznivých vlivů – odskakující kamínky z vozovky, déšť, sníh, špína, soli ze zimních posypů silnic, teplotní změny na kolech. Proto je důležitá precizní předúprava před lakováním a použití kvalitních laků. Opravíme a nalakujeme disky všech značek.

Pískování a lakování alu disků

Renovujeme alu i ocelové disky. Nejprve je důležité jejich řádné odlakování, otryskání a následné odmaštění. Poté nanášíme práškové barvy, které vypalujeme při teplotě 180°C. Po vychlazení nanášíme bezbarvý lak, opětovně vypálíme a vychladíme.

Alu kola lze nalakovat dle Vašeho přání. Nejčastější barvy jsou stříbrná, černá, bílá, šedá, zlatá, možnosti úpravy lesklá, matná, polomatná. Ale je možno vybírat ze široké odstínové škály všech barev.

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Kontakty