Tel: 725 117 318

slepanek.m@seznam.cz

Práškové lakování ceník


Práškovým lakováním dosahujeme skvělých výsledků a samotný proces je mnohem rychlejší než mokré lakování. Odpadá dlouhé zasychání, výrobek lze prakticky hned po vypálení předat majiteli. Ovšem tuto metodu lze použít pouze na kovy, které vydrží teplotu 220°C ve vypalovací peci. Potom je však nátěr opravdu kvalitní, odolný vůči oděru i korozi.

Ceník práškového lakování se odvíjí především od druhu a velikosti lakovaného předmětu. Záleží jednak na spotřebě materiálu, a jednak na složitosti tvarů a členitosti, počtu různých záhybů a na kombinaci barev.

Zajistíme individuální ceny lakování

Ceník lakování tedy nelze nijak přehledně stanovit předem; ovšem vždy se snažíme všem zákazníkům vyjít vstříc – v případě omezeného rozpočtu jsme schopni nabídnout levnější řešení a cenu lakování co nejvíce přizpůsobit možnostem zákazníka. Ovšem nezapomínejte, že nejnižší ceník lakování neznamená vždy výhru – někdy je lépe si za kvalitu připlatit, aby lak opravdu vydržel působení okolních vlivů, jako je například nepříznivé počasí, místa vystavená různým tlakům; obvykle chceme, aby byl lak dostatečně oděruvzdorný.

Zadejte si zdarma a nezávazně poptávku lakování do našeho poptávkového formuláře nebo nám zavolejte. Po sdělení důležitých informací o charakteru lakovaného předmětu a Vašich konkrétních požadavcích Vám sdělíme cenu lakování přesně na míru.

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Kontakty